Auto doradztwo - zakup samochodu

Zakup samochodu

Pierwszy etap rozpoczyna się od dokonania oceny potrzeb. W tym etapie będę potrzebował, aby wypełnili Państwo prosty formularz online. Po przeanalizowaniu danych, skontaktuje się w celu ustalenia terminu spotkania i omówienia kierunku i zakresu wyszukiwania. Podstawą moich relacji z klientami są rozmowy. Pełne informacje o Państwa potrzebach i wykorzystanie informacje o rynku, połączone z siłą negocjacyjną z długoterminowych relacji branżowych, pozwoli przedstawić najlepszą propozycję do dalszych działań.

Sprzedaż samochodu

Podobnie jak podczas zakupu samochodu – pierwszy etap rozpoczyna się od dokonania oceny Państwa potrzeb. W tym etapie będę chciał także obejrzeć samochód, więc skontaktuje się od razu w celu ustalenia terminu spotkania. Sprzedaż, podobnie jak zakup samochodu jest uwarunkowany bardzo wieloma czynnikami. Postaram się je wszystkie przybliżyć podczas spotkania oraz oszacować realne szanse sprzedaży samochodu w wymaganym terminie. W ramach usługi zajmę się realizacją promowania sprzedaży samochodu poprzez dostępne źródła przekazu informacji.

Doradztwo w serwisie

Jeżeli obawiacie się Państwo kosztów związanych z serwisowaniem swojego samochodu, szczególnie w autoryzowanych stacjach obsługi, zapraszam do skorzystania z doradztwa podczas wizyty. W Państwa imieniu wynegocjuję najlepsze warunki handlowe, ustalę zakres czynności przeglądowych oraz potrzebnych do wymiany części. Swoje wynagrodzenie za każdym razem ustalam indywidualnie, a w przypadku braku uzyskania przez Państwa korzyści, nie pobieram opłaty. Pomagam również w ocenie i rozwiązaniu sytuacji kontrowersyjnych pomiędzy klientem a serwisem. W wyjątkowych przypadkach sugeruję rozwiązanie problemu za pośrednictwem opinii rzeczoznawczej.

Opinia rzeczoznawcy

Zdarza się, że w opinii zarówno serwisu jak i właściciela pojazdu występują skrajne przekonania o swoich racjach. Jeżeli sprawy nie można rozwiązać polubownie, pierwszym krokiem w dochodzeniu praw klienta jest wezwanie rzeczoznawcy do oceny jakości wykonanych prac. Nie zawsze jednak warto sięgać po takie rozwiązania. Jeżeli już teraz się nad tym zastanawiasz – koniecznie skontaktuj się ze mną!

Chcesz rozpocząć współpracę?!

Skorzystaj z poniższego przycisku, wpisz imię, nazwisko i krótką informację jaką usługą jesteś zainteresowany.

Formularz kontaktowy

Facebook