Warning: Creating default object from empty value in /wp-content/themes/agenci/admin/admin.php on line 420
O mnie

O mnie - Auto Doradztwo

Historia

Mam na imię Łukasz i od kilku lat pomagam ludziom w zakupie i sprzedaży samochodów. Od młodości miałem zamiłowanie do motoryzacji. Miłość z mojego dzieciństwa i doświadczenie zawodowe w zarządzaniu pieniędzmi, naturalnie skłoniły mnie do pomagania przyjaciołom w zakupie samochodów, co przyczyniało się do oszczędzania wydawanych przez nich pieniędzy, korzyści czasowych i unikania niepotrzebnego stresu. Dobre opinie na temat moich nieodpłatnych usług szybko się rozeszły i w taki sposób zacząłem otrzymywać płatne propozycje wyszukiwania samochodów. Oczywiste stało się, że zakup nowego samochodu wiązał się najczęściej ze sprzedażą starego. Teraz staram się kompleksowo rozwiązać czasami duże problemy z zakupami i sprzedażą samochodów.

Personalnie

Ukończyłem studia na Politechnice Warszawskie, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych. Wiele lat pracowałem w małych i wielkich firmach, korporacjach związanych z branżą motoryzacyjną. Lubię pracować w zespole, ale idealnie odnajduję się kiedy robię coś dla siebie. Konsultacje przy wyborze samochodu są dla mnie naturalnym środowiskiem i czuję się w tym bardzo dobrze. Znam wiele osób dzięki, którym nauczyłem się sprzedawać, negocjować i którzy pokazali mi jak wspaniała jest motoryzacja. Z pewnością jedna z moich filozofii życia to pomaganie ludziom.


Related Pages

Kontakt
+48 667 889 603 kontakt@autoposzukiwacz.pl Warszawa, Polska
O mnie
Od kilku lat kupuję i sprzedaję samochody, pomagając zyskać czas, uniknąć niepotrzebnego stresu i zaoszczędzić wydawania pieniędzy. Dobre opinie na temat moich usług są potwierdzeniem jakości i rzetelności. Chętnie doradzam także w sprawach serwisowania samochodów, minimalizując koszty wydatków związanych z eksploatacją.
Referencje
Wiedza Łukasza, doświadczenie w połączeniu z szybkim działaniem jest niezastąpiona w zakupie samochodu... i co najważniejsze - naprawdę pozwala zaoszczędzić pieniądze! Z pewnością kupimy z nim kolejny samochód.

Pomoc Łukasza nie kończy się na zakupie samochodu. On jest zawsze dostępny, aby pomóc z problemami i odpowiedzieć na pytaniami, które miałem podczas wizyt w serwisach.

Facebook